mame zlatych kolegou...kolega z autobusu 901 vyhodil kolegu s platnou elektricenkou,,,ako bolo na nastenke vsade napisane ze plati pre zamestnancou v dopravneho podniku,,,vrela vdaka mu za jeho spravanie asi je zle informovany...vdaka nemu kolega nestihol striedanie pod novym mostom... ? akoze nechapem,,,mne preistotu ani nezastavil na zastavke... ? asi sa mu lepsie vozi 4 ludi.. ?
/4, 2609/6, 2816/7-s otvoreným krytom motora 
fun
Panovi vodicovi na L68 - 4835 smer Vozovna Petrzalka,zastavka Svabinskeho, cas: 21:10...zato ze pan vodic nezastavil na zastavke aj ked tato zastavka nie je na znamenie a ani som nestal za stlpom verejneho osvetlenie takze ma musel vidiet, stal som riadne na zastavke a mimo mna tam boli dalsi dvaja ludia. Budem velmi rad ak pan vodic bude potrestany a pride o premie i ked nie som pomstichtivy clovek ale hlavnou naplnou DPB je zabezpecit dopravu z bodu A do bodu B. Neplatim si 63 euro na 90 dni na to aby som stal na zastavke a autobus mi nezastavil. Samozrejme dispecing bol okamzite upovedomeny a staznost poslana do DPB a samozrejme aj osobne pojdem do DPB aby bol vodic potrestany. Viem prehltnut vselico ako ked vodic privre ludi do dveri alebo nepocka dobiehajuceho alebo skore odchody ale toto je uz moc. Najviac lutujem to ze som nepostrehol kto sedel za volantom, nie z dovodu aby som sa pomstil ale videl kto to bol za sedlaka a kto berie peniaze za NIC. Mozno preto vyuziva stale menej a menej ludi MHD pretoze pravdepodobnost ze sa niekam dostanu z A do B vcas je mizerna.