Reply on: Sati #90709:
ale nie vsetci cestary su taky. vcera napr som takto ? pozerala ako jeden s velkym autom odchadzal. pekne si dal nabok zabranu, presiel, nacuval v zakrute aby nezavadzal autam (mohli bez problemov okolo neho prejst), vratil zabranu na miesto a odfrcal.
/.. (9:58 euba smer asmn)
kacka