Reply on: kecho #90655:
povodne to bolo tak ako pises pri SvF, ale na podnet niejakeho dobreho obcana to bolo presunute tak ze konecna a aj vzapeti nastupna zastavka bola zastavka elektriciek smerom na obchodnu kde pokial nebranili jazde eliny mali dockat do svojho povodneho odchodu a pokial sa za nimi objavila elina mali ist normalne na trat aj s plusom ☺
zmenil nástup/výstup, keďže som išiel popoludní na bus ku SvF, kde stál ráno a včera, ale popoludní už ďalší zastavil až dole pri elinách na STU (nie na elinovej trati ale medzi elinovou zastávkou a budovou) takže tam ten bus nečakal vôbec na odchod a len to prefrčal ako klasickú zastávku. inak odchody tuším časovo ostali ako z Vazovovej
dnes rano som siel s 2617, tak mohlo by to byt ono
ale ostali stáť na mieste s otvorenými dverami a ľudia im zároveň nastúpili. dnes ráno išiel asertívec (inak dosť pomaly oproti normálu
) a ten zastavil o nejakých pár metrov skôr ako je označník, tak neviem, či si tam dal vyrovnávačku a potom to potiahol na kvázi nástupisko... takže asi závisí od vodiča+času príjazdu, ako sa zachová. btw. na prenosnom označníku pred SvF (včera určite dnes neviem) nebol vycapený žiadny CP a tuším ani oznam
Sati