202/7 vynechala odchod 10:32 z Rajskej, nakoľko cestujúca si domáhala náhradu škody, vraj jej uvedený trolejbus pri vchádzaní do zastávky zašpinil odev... čakanie na DD a následne riešenie sťažnosti... ?
/9, 4207/..
Mohli vymeniť keďže 95/8 je len doobeda, poradia náhodou nevieš?
Miso_83