Reply on: Miso_83 #90462:
83/8
2820 vypadla v Dúbravke okolo 16.00 hradený R1656, z garáže vyšiel 2800 sa napojiť na linku lenže nedošiel a šiel do garáže pre poruchu náhrada 2650 o 18.51 sa napojil na Technopole
Vodič R1656 dostal vynadane že vo voze je moc teplo napriek tomu že klíma bola pustená
?
kacka