Discussion Forum › Operations Forum

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Jazdí ešte 1512? Zdá sa mi, že tu už dlho o ňom nebolo písané.
Reply on: martin15 #90369:
4816 vypadol po 18:00 z 91/1,hradil ho ZV4825

91/10+N80 -4105
Reply on: martin15 #90358:


4815 vypadol okolo 16:30 z linky 29/2,odchod 16:38 s mesta smer devin hradilo podmostove ZV4825,dalsie kolo sa napojil 4818 alebo 19(pani vodicka ,uz dve kola predtym nieco majstrovala vpredu aj vzadu pri botanickej a riviere ? )

28:2801,2823,2645
29:4210,4815
? M:4825,4818-9/2
96/2 - ZV 1606 (odch. 15:52 z Markovej, smer Prokofievova)
Zo vcera, 24.7.2009
39: R1661 ZV - hradil poobede, smer Suhvezdna
65: 3710 ZV - hradil vecer, potom ho vystriedal 2639 ZV
87: 4849 ZV - hradil okolo obeda, smer Astronomicka
Reply on: karosaB952e #90354:
Ne, furt huci ako vysavac, tak ako aj ine Tedomy, tusim uz skoro vsetky. Zavazne poruchy na Tedomoch opravuju Cesi a menej zavazne zalezitosti ako vymena ziarovky v stretavacom svetle opravuju fesaci v dielnach na tazkej udrzbe tusim.
zo soboty:
83-2622, 2635, 2820
88pp-1222, 1221, 1219, 1214, 1213, 1217
92-4807/3(4)
99-4110, 4112, 4121, 4122
Reply on: IGIs #90357:
pan dokonaly myslel mna, nie teba. konecne si nasiel novu obet tak uz moze zas prispievat ?
Reply on: Sati #90361:
odpustte vase velicenstvo, ze nie som taka dokonala ako vy ? ?
Reply on: martin15 #90358:
91/6: 4811 ?
Reply on: IGIs #90357:
ked fuka ze lame stromy tak je otazka casu ked vypadne aj prud a nenarazal som priamo na teba ?
aby som nezabudol. 7735+7736 dostala transparenty, len sa mi nechce novinku pisat, hehe
lobogo a spol.: "Dispečerské fórum je určené na informovanie o meškaniach alebo výpadkoch spojov a o iných dispečerských záležitostiach. Rovnako sem môžu byť pridávané pochvaly alebo sťažnosti na vodičov"

Dávam do pozornosti najmä poslednú vetu.
dnes:

91:4816,4843,4835,VN /4 nemam,4803,S /6 nemam,VN /10 nemam
Reply on: Sati #90356:
tak prepáč, že som sa pýtal na výpadok električiek - čo je téma dispečerského fóra ❗ ?
s podaktorymi tragedmi na tomto fore by sa tu uz malo nieco robit ako predpoved pocasia som tu uz dlho necital a otazky typu ze preco po vychrici nejde elektrika je tiez dost na hlavu uz len cakam ked tu niektory exot ci exortka napise ze dnes o 14:00 ked vonku bolo 36°C bolo vo vozidle teplo! ❗
Reply on: lobogo #90352:
a co??? to je akoze tvoje dnesna vyprava??? nerozumiem, co si tym chcel povedat...SHMU vydava vystrahy 1. stupna pred burkami takmer kazdy den a nikto to sem zakazdym nepise...tak si nabuduce radsej odpust takyto prispevok...
dlho som nešiel s 1106, má už tú hlučnosť v norme???
alebo stále huči ako keby mala 20 r.?
kto vlastne opravuje Tedomy?
zo včera 70 : 1201 ?
Slovenský hydrometeorologický ústav vydal dnes popoludní výstrahu 1. stupňa. Varuje, že na takmer celom území Slovenska sa v noci z piatka na sobotu môžu vyskytnúť početné silné búrky, ktoré môžu byť spojené s krátkodobými, ale intenzívnymi lejakmi. ? ? ? ? ? ? ?

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.