4815 vypadol okolo 16:30 z linky 29/2,odchod 16:38 s mesta smer devin hradilo podmostove ZV4825,dalsie kolo sa napojil 4818 alebo 19(pani vodicka ,uz dve kola predtym nieco majstrovala vpredu aj vzadu pri botanickej a riviere ? )
Ne, furt huci ako vysavac, tak ako aj ine Tedomy, tusim uz skoro vsetky. Zavazne poruchy na Tedomoch opravuju Cesi a menej zavazne zalezitosti ako vymena ziarovky v stretavacom svetle opravuju fesaci v dielnach na tazkej udrzbe tusim.
lobogo a spol.: "Dispečerské fórum je určené na informovanie o meškaniach alebo výpadkoch spojov a o iných dispečerských záležitostiach. Rovnako sem môžu byť pridávané pochvaly alebo sťažnosti na vodičov"
s podaktorymi tragedmi na tomto fore by sa tu uz malo nieco robit ako predpoved pocasia som tu uz dlho necital a otazky typu ze preco po vychrici nejde elektrika je tiez dost na hlavu uz len cakam ked tu niektory exot ci exortka napise ze dnes o 14:00 ked vonku bolo 36°C bolo vo vozidle teplo!
a co??? to je akoze tvoje dnesna vyprava??? nerozumiem, co si tym chcel povedat...SHMU vydava vystrahy 1. stupna pred burkami takmer kazdy den a nikto to sem zakazdym nepise...tak si nabuduce radsej odpust takyto prispevok...
Slovenský hydrometeorologický ústav vydal dnes popoludní výstrahu 1. stupňa. Varuje, že na takmer celom území Slovenska sa v noci z piatka na sobotu môžu vyskytnúť početné silné búrky, ktoré môžu byť spojené s krátkodobými, ale intenzívnymi lejakmi. ? ? ? ? ? ? ?
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
TomJ