lobogo a spol.: "Dispečerské fórum je určené na informovanie o meškaniach alebo výpadkoch spojov a o iných dispečerských záležitostiach. Rovnako sem môžu byť pridávané pochvaly alebo sťažnosti na vodičov"
Dávam do pozornosti najmä poslednú vetu.
Dávam do pozornosti najmä poslednú vetu.
?
Miso_83