Discussion Forum › Operations Forum

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: IGIs #90357:
ked fuka ze lame stromy tak je otazka casu ked vypadne aj prud a nenarazal som priamo na teba ?
aby som nezabudol. 7735+7736 dostala transparenty, len sa mi nechce novinku pisat, hehe
lobogo a spol.: "Dispečerské fórum je určené na informovanie o meškaniach alebo výpadkoch spojov a o iných dispečerských záležitostiach. Rovnako sem môžu byť pridávané pochvaly alebo sťažnosti na vodičov"

Dávam do pozornosti najmä poslednú vetu.
dnes:

91:4816,4843,4835,VN /4 nemam,4803,S /6 nemam,VN /10 nemam
Reply on: Sati #90356:
tak prepáč, že som sa pýtal na výpadok električiek - čo je téma dispečerského fóra ❗ ?
s podaktorymi tragedmi na tomto fore by sa tu uz malo nieco robit ako predpoved pocasia som tu uz dlho necital a otazky typu ze preco po vychrici nejde elektrika je tiez dost na hlavu uz len cakam ked tu niektory exot ci exortka napise ze dnes o 14:00 ked vonku bolo 36°C bolo vo vozidle teplo! ❗
Reply on: lobogo #90352:
a co??? to je akoze tvoje dnesna vyprava??? nerozumiem, co si tym chcel povedat...SHMU vydava vystrahy 1. stupna pred burkami takmer kazdy den a nikto to sem zakazdym nepise...tak si nabuduce radsej odpust takyto prispevok...
dlho som nešiel s 1106, má už tú hlučnosť v norme???
alebo stále huči ako keby mala 20 r.?
kto vlastne opravuje Tedomy?
zo včera 70 : 1201 ?
Slovenský hydrometeorologický ústav vydal dnes popoludní výstrahu 1. stupňa. Varuje, že na takmer celom území Slovenska sa v noci z piatka na sobotu môžu vyskytnúť početné silné búrky, ktoré môžu byť spojené s krátkodobými, ale intenzívnymi lejakmi. ? ? ? ? ? ? ?
Takze zo vcera a dnes:
- približne od 23.23 do 0.45 h. nepremali električky na linkach 3 a 16 a zvysne dojazdove linky na Račianskej ulici, v okoli zastavky Riazanska (celkovo zdrzanych 13 elektriciek), dovodom bol vypadok elektrickej energie
80/11-3702 okolo 23. h. vypadol, neskor ho az do konca sluzby nahradil ZV Man a od 0.00 do 0.57 h. ho na nocnej linke N55/2 nahradil NZV/1-1633 a napokon sa napojil 3700
N61/2-2730 od 2.30 do 3.57 h. nepremaval pre poruchu vozidla (defekt kolesa), hned ho nahradil NZV/1-1633
- približne od 0.30 do 2.25 h. pre neprejazdnost komunikacie nepremaval trolejbus linky N44 resp. N47 niekde v oblasti Budkova, od 0.50 h. sa z Hodzovho namestia napojil NZV/2-2813

1/6-7765+7766 okolo 20. h. docasne vypadol, neskor ho nahradil ZV 7715
83/2-2812 okolo 16.30 h. vypadol, neskor ho nahradil ZV 2801 a napokon 2652
83/3-2635 od 20.26 h. bol pre nedostatok CNG vymeneny za autobus 2621

Prispeli: Risko1 a vip737 😉
? Ráno o 8:13 h. sa na zast. Lúky II stretli:

- ZV R1660 na 59/3, smer mesto
- ZV 4825 na 59/5, smer Antolská
Celotýždňové zhrnutie:

24.7.2009

- ZV R1659 hradil 2. jazdu linky 21/15, po tom, čo nebol obslúžený odchod o 5.24 zo zastávky Milana Marečka, nahradil ho 1608
- 1101 okolo 11. hod vypadol na linke 22/1, minimálne od 11.53 ho nahradil ZV R1660 a napokon 2103

23.7.2009

- 1631 od 16.03 do 17.33 dočasne nepremával na linke 21/6, hradil ho ZV 1701
- 1407 pred 17. hod dočasne vypadol na linke 21/1, nahradil ho ZV 1706
- 1620 okolo 19. hod vypadol na linke 21/3, neskôr ho nahradil ZV 1706 a napokon 1634
- 1625 bol od 22.00 vymenený z linky 21/2, pre nedostatok CNG za 1801
- 1632 bol od 22.20 vymenený z linky 21/4, pre nedostatok CNG za 1623

22.7.2009

- 1412 od 7.21 dočasne vypadol pre poruchu vozidla z linky 21/13, hneď ho až do konca rannej špičky nahradil ZV 1706
- 1409 po 15. hod dočasne vypadol na linke 21/12, nahradil ho ZV 2818 ?
- 1614 a 1609 v podvečerných hodinách buď vypadli, alebo boli vymenení z liniek 21/4 a 21/8, za 1609 a 1635 (možno ZV)

21.7.2009

#90249

20.7.2009

- 1802 po 11. hod dočasne vypadol na linke 21/3, minimálne od 11.30 ho nahradil ZV R1659
- 1628 pred 13. hod vypadol na linke 21/6, s menším meškaním ho nahradil ZV 1705 a napokon 1620

Teraz výprava:
20:
po.: 2109, 2102, 2107, 2104, 2103, 2510, 2502
ut.: 2104, 2107, 2106, 2110, 2109, 2108, 2501
st.: 2104, 2106, 2107, 2103, 2510, 2102, 2510
št.: 2110, 2107, 2102, 2109, 2104, 2105, 2502
pi.: 2507, 2108, 2102, 2103n, 2501, 2106, 2501

21:
po.: 1609, 1812, 1802, 1809, 1619, 1628, 1630, 1803, 1637, 1403, 1402, 1810, 1405, 1603, 1629
ut.: 1626, 1634, 1625, 1623, 1815, 1614, 1623, 1637, 1609, 1410, 1405, 1605, 1306, 1622, 1639n
st.: 1625, 1806, 1604, 1614, 1618, 1632, 1637, 1609, 1810, 1605, 1306, 1409, 1412, 1621, 1801
št.: 1407, 1625, 1620, 1632, 1621, 1631, 1611, 1638, 1634, 1409, 1609, 1402, 1810, 1403, 1401
pi.: 1625, 1604, 1628, 1631, 1811, 1630, 1808, 1634, 1621, 1402, 1622, 1405, 1810, 1412, 1608n

22:
po.: 2106, 2105, 2103, 2104, 2507, 2110
ut.: 2103, 2102, 2109, 2110, 2105, 2108
st.: 2109, 2105, 2507, 2103, 2108, 2102
št.: 2103, 2106, 2104, 2109, 2509, 2105
pi.: 2104, 2107, 2103, 2101, 2110, 2106

Prispel Johny D

Neviem, kedy Miso_83 videl dnes 2507 na 20/6, ale je/bol/bude na 20/1.
Reply on: Author #90347:
diky
Reply on: Miso_83 #90343:
3538 alebo 3539 som videl na vyjazde o cca 7:35
DNES 24.07.2009

20-2102, 2108, 2507/6.
21-1625/1, 1628/3, 1630, 1402/10, ZV R 1659.
22-2107/2, 2103, 2104, 2507/6.
23-3412, 3708, 1815/7.
26-1815/7.
30-3523, 3534, 3536/6.
34-2825, 2627, 2603, 2604, 2606, 2818.
43-3546.
59-2416/1, 4209/5.
63-1632, 1637, 1801, 1623, 1614/7.
83-2823, 2812, 2635, 2820, 4820, 2822, 2649, 2619, 2631 ? , 2819, xxxx, R 2404.
84-4834, 4857, 4210, 4136, 2642, 2622, 2813.
92-4803/7.

N34-2819/1.
N72-2820/3.

ZV PRI KRIZI : ZV R 1659 a ZV 2801.

POMOHOL : JOHNY D a PETO 4958.
Reply on: AAA #90344:
to nie je zvykom cez tyzden ?
Reply on: Miso_83 #90343:
Nejaky BN 9,5.
neviete co bolo na 38/1 dnes? ?
D.A.K.U.J.E.M ? ? ?

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.