Ahojte neviete prečo majú skoro všetky trolejáky farebné stužky? Kvôli tomu výročiu?Ak sa to tu už preberalo tak sorry bol som 2 týždne v Bulharsku na dovolenke a nechce sa mi to tu prehľadávať.
Viezol som sa dnes 1208 na linke 88 a takto ohlásilo zastávku Rontgénová: "Nasleduje zastávka: prosím pozor, zastávka je na znamenie." A navyše ešte hlásilo Autobusovú stanicu v pôvodnom znení ASMN.
TeBeCe