Reply on: TomJ #90172:
Nie, nie to len nejaký zamestnanec DPB chcel ukázať DDákom, že ako vyzerá história trolejbusov v ostatnej časti BA. ? A nakoľko je istý predseda na akcii na Železnej si to ani nevšimne. Ale teraz vážne. Preto je tam asi 6621 lebo jedan 25Trka je na Železnej, druhhá možno ako záloha štyri potom ostali a z toho na jednú sa momentálne montujú LEDky takže je mimo prevádzky... ?
TeBeCe