to teraz máme taký hnusný CapaCity??? Teraz by som to nazval KopaŠity!!! ? ? ? Zakillovať DPB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- 1609 pred 7. hod vypadol na linke 21/2, nahradil ho ZV 1611 a napokon 1612
- 1612 po 12. hod dočasne vypadol na linke 21/2, neskôr ho nahradil ZV R1660
- 1620 okolo 13. hod vypadol na linke 21/6, nahradil ho ZV R1659 a nakoniec 1607
- 1812 počas popoludnia vypadol na linke 21/8*, nahradil ho 1609
X2:R1654 ako albus bratislava, dalsi 15 metr.man ako X2,R1504 ako 1 Sluzobna jazda,4805 ako X2,2616 tiez
Vo vozoch teplo na zdochnutie,prepchate ako sa da
?
medzi Vozovnou J.dvor a Z.pieskami chodili 7821+2 ako 2 a 7783-4
ako 4/2 (pochvala vodicovi za hlasenie o vyluke ? cez mikrofon ?
hodi sa, ale aj pred tym sa mi v tom buse necestovalo najlepsie. No a teraz sa ani nebude dat pozerat von. Mam pocit ten autobus nie je urceny pre stojacich cestujucich a tiez je tam tma.
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
t6a57919
2 : 3/7745+7746 ,7793+7794 ,
5 : 4/7733+7734 ,5/7937+7938 ,
16 : 7118 ,7104-pozdravujem vodičku
- 7803+7804 ako SLUZOBNA JAZDA na trnavskom mýte smer mesto o 8:05