- 96/3 vypadol nejaky SU a minimalne posledny odchod z Letiska vykonal 1633
- NZV1 - 1608 hradil 23:30 do 23:59 N95, docasne pre MU vypadol 4832
- NZV1 - 1608 hradil 00:30 do 01:30 N29 docasne vykapal 3630, ktory sa po oprave vratil
- NZV2 - 2813 hradil 01:30 do 02:30 N31, docasne vypadol 1801 pre spolocensky prispevok vo vozidle
- NZV1 - 1608 hradil 03:30 do 04:30 N31, docasne vypadol 1801 pre spolocensky nezobuditelnu cestujucu
- NZV2 - 2813 hradil od cca 4:15 do ukoncenia N61, vykapal 2630
A este nieco k 1999ke, ked som cakal na spoj do roboty, prave prichadzal MCC a hlaska ludi " jeeeej, zase obnovili zadarmo dopravu do Hypernovy a Ikei z Petrzalky " ? ?
to teraz máme taký hnusný CapaCity??? Teraz by som to nazval KopaŠity!!! ? ? ? Zakillovať DPB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Predator135