dnes na obed asi vypadla nejaka elektricka, lebo som par minut pred dvanastou videla 1xT3 ist na jesenskeho smer ludovit stur. myslim ze to bola 7715 lebo bola sedo-oranzova (http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=24336&gi=0&gn=1000&gs=c&gsd=&ghv=274 ). podla casu mohlo ist o linku 1 alebo 13. ? moze niekto doplnit?
peto1622