Reply on: Motak #8866:
no zatial vyzera stale rovnako co som videl...kedy asi bude hotovy? pojde najskor na GO ako 3701, alebo pojde hned do premavky po skompletizovani?

(vid novinky)
:o)

z povodnych asi 130 kusov!!!


Z