Darro > Aj som si vsimol, ze na 198 nechodia tie iste busy co jazdia skoro stale - o 7:50 vzdy chodil 1219 a zrazu jeden den 1902,druhy den 1906, 1922, 1814 ..atd.
poznam... nebudem tu nadavat, ved vsetci vieme na koho... nadavaju, ze im neda magistrat prachy ale taky DETAIL ako grafikon spravit lepsie nevedia :-(




toto je super autobus.

Darro
Uz dlhsi cas stretavam pri Tescu takeho chalana ktory sa stale rozprava so sofermi pocas jazdi mozno sem chodi ale dost o tom pochybujem on musi mat dobre info o vozidlach ked pozna tolko soferov.
Ked tu mate niekto informacie o Karosach B732 so 4.kolony tak mi to prosim poslite lebo potrebujem to na urcite info. Vopred DAKUJEM.
Dnes na linke č."93" :
4207-- skoda ze ma trochu porusene tabule BUSE.
4929-- Niekto mu dal cierne folie hehe
Dnes som dost malo toho videl lebo som cely den maloval izbu len,ked som obcas pozrel von oknom.