aaa, este ma napadla suvislost s grafikonmi> keby im neodcerpavala cas jedna pijavica cicajuca cestovne poriadky, tak by sa tomu aj mohli venovat. a tie CP su mu uz na nic :-))))))))))
poznam... nebudem tu nadavat, ved vsetci vieme na koho... nadavaju, ze im neda magistrat prachy ale taky DETAIL ako grafikon spravit lepsie nevedia :-(
A vo volnom case robim doma na PC take rozne veci ako su popisy, kde co jazdilo , Špz , stav vozidiel a vsetko mozne okolo MHD.






toto je super autobus.
Darro
d3ko: Tie cestovne poriadku su dobre odchody s kazdej zastavky to nema chybu.
Vcera na linkach:
1412 - 97/11
1810 - 86/7
3191 - 50/5 velmi pekne spravene folie cierno-modre.
4200 - 95/9
4406 - 95/7
1208 - 198 ma staru prednu masku s kruhovymi svetlami taku ako ma aj 4310.