Info z nocakov:
- Pred polnocou sa dosli na SNPcko pozriet aj vrbusti.. A zvonili tam elektrickovym zvoncekom
- 2. odchod nocakov bol s malym omeskanim (pretoze linka 507 meskala v smere na stanicu)
- Fanusikovia sa natlacili v pohode - natrieskane boli takmer vsetky nocaky, ale zmestili sa vsetci (dost neobvykle plna bola 516ka na Vojensku - uplne natrieskana)
- Po odchode 516 na Vojensku nemocnicu sa pokusili fanusikovia stiahnut palice trolejbusu, ale nakoniec ich nestiahli
- Na SNPcku je tolko smeti, co som v zivote nevidel.. To bude musiet niekto upratat do rana...
nieco z vypravy:
510 4839
503 36xx
512 26xx
513 3627
516 6263, 6265
viac si nepamatam
- Pred polnocou sa dosli na SNPcko pozriet aj vrbusti.. A zvonili tam elektrickovym zvoncekom

- 2. odchod nocakov bol s malym omeskanim (pretoze linka 507 meskala v smere na stanicu)
- Fanusikovia sa natlacili v pohode - natrieskane boli takmer vsetky nocaky, ale zmestili sa vsetci (dost neobvykle plna bola 516ka na Vojensku - uplne natrieskana)
- Po odchode 516 na Vojensku nemocnicu sa pokusili fanusikovia stiahnut palice trolejbusu, ale nakoniec ich nestiahli
- Na SNPcku je tolko smeti, co som v zivote nevidel.. To bude musiet niekto upratat do rana...
nieco z vypravy:
510 4839
503 36xx
512 26xx
513 3627
516 6263, 6265
viac si nepamatam

frenky
-isty pan Igor, so svojim ik415 z 2.DPA (cislo viem, ale nepoviem) na trase Vlcie Hrdlo - Spalovna> 90km/h.
- isty vodic jednej krasnej Karosy B741 z 1.DTPA (cislo viem, ale nepoviem) na dialnici smerom do DNV 105km/h.
Ale kto isiel najpomalsie, toto sa spytaj! Ja mam cloveka ktory to urcite vyhra!