Reply on: COLOR #8369:
Bol v doprave nejaky problem? Vsak fanusikovia nerozbili vobec nic a vsetci sa odviezli.. Som tam bol, tak som to videl. A co mas proti tym vozom. Vsak tam boli prehnite ikarusy, prehnite karosy a prehnite plynaky.. Vynimku tvorili trolejbusy a nejaky ten Ikarus 435 tusim..

Vodici z 1010
frenky
Re #8349 Maxino: zial, pokial nevies datum, tak to bude tazke daco zistit.
Re #8350 jú-hele> Frenky by rad bol vodicom autobusu, ale nie na cely zivot. Avsak bude si musiet este pockat takych 7-8 rokov. Takze zatial to je len sranda.