Andy> ved vravim, ze pre znalcov zaujimava!
Totiz 1066 je pridelena na 22/3. a na 20 sa neobjavila uz odvtedy co vodici dostali 1016. Cize asi uz od minuleho roka.
Totiz 1066 je pridelena na 22/3. a na 20 sa neobjavila uz odvtedy co vodici dostali 1016. Cize asi uz od minuleho roka.
Tomas
A co sa tyka tych serblov(z 1.DPA) tak je to preto,lebo tieto vozy su po P2 a dohodli sa s nimi tak,ze 4>DPA bude posielat na P2 ich vozy a kedze maju malo vozov tak tieto serble velmi pomozu.Predstav si,ze by neboli nejake linky vypravene:-)