Štefana Králika - Mokrohájska 52 min na linke 21
(mohlo to byť aj menej cca -10 min keby vodič nebol ospalý ) cas: 6:40-7:32
(mohlo to byť aj menej cca -10 min keby vodič nebol ospalý ) cas: 6:40-7:32
M: ZV 2515 a 2511/ oba 3

Tomas
A co sa tyka tych serblov(z 1.DPA) tak je to preto,lebo tieto vozy su po P2 a dohodli sa s nimi tak,ze 4>DPA bude posielat na P2 ich vozy a kedze maju malo vozov tak tieto serble velmi pomozu.Predstav si,ze by neboli nejake linky vypravene:-)