Reply on: Risko1 #80832:
Chcel som ist za vodicom, no bus bol plny ze sa nedalo hybat. Pokusal som sa ten dekel zasunut nohou no nedalo sa tam moc hybat, ako som povedal bolo plno. Viem ze to je opravene este v ten den som isiel tym istym vozom a videl som ze to je OK. Ked si tam siel niekto sadnut tak som ostatnych cestujucich nato upozornil a dufal som ze si to na konecnej vsimne.
+ 1904 ma uz tiez namontovany kompletny informacny system + do 1902 a 1903 tecie a preto bola aj chvilu 1903 odstavena ?
Po 77/2, Ut 35/5, St 211/1, Stv 151/2+NZV5, Pi ZV Chorvatsky Grob
Sati