Reply on: qwix #8074:
Boli tam aj nehodovky DPB.Postriekali tu kolajnicu na oranzovo a uz sa len muselo cakat na trabustov:-)Bolo to okolo cca 13:00(ked som ja tade prechadzal.):-P
Blbci. Asi si myslia, ze im to tam ostane. 

Z
Par postrehov este zo vcera:
Ano-4951 odstavena s poruchou o 15:42 na zastavke pri DK Zrkadlovy haj smer mesto, odovzzdane blikajuca
Este doplnenie vcerajsej vypravy z popoludnia:
58:3193(1)
76:3520(1), 3522(2), 3523(3)
78:2620
85:4201(2), 4833(3), 4212(4), 4948 so svojim v.(5), 4940(6), 1901(7), 1212
96:4206(2), 4803(3), 4801(4), 2201, 2405, 2930
198:1916 a v. 1311!, 1910
A hura k dnesnej vyprave:
71:2927
78:2308, 2817
81:4836
85:4201(2), 4948(3), 4930(5) bez svojho v., 4940(6)
92:4407, 4830?
95:4402
97:1811
K internetu este negratulovat, "svoj" este nemam ;-D