To je odpoveď vlastná pre vodiča 2. kolóny...
Ale nemajú aktuálnu trasu náhodou v palubáku? A to aj tak budú dotyční vodiči 196 jazdiť okolo EUBA, aj keď im palubák ukazuje iba "Bosákovu" namiesto "Šustekova", "Lachova" a "Ekonomická Univerzita"? ?
Nuz prikaz zrejme nikto necita,alebo sa na 2 dpa nedostal,rovnako ako prikaz o tom,ak je Pristavak upchaty,tak sa ma ist cez most Apollo. Stalo sa,ze som isiel 196kou domov a vodic isiel takisto okolo EuBa. Ked som mu povedal,ze ide zle,tak len odvrkol,ze sa pytal na vypravni a povedali mu vraj,ze nie je ziadna zmena a 196ka chodi po starom ako byvala 96ka. A ked som mu povedal o prikazoch,tak len mykol ramenami. Takze zrejme budu viacere 196ky obojsmerne chodit okolo EuBa,kym sa nebude niekto stazovat,alebo to neuvidi dispecer a neda do hlasenia. Dtto aj Pristavak,vodic nepojde skorej kym to nebude v RDST.
Ja tých ľudí čiastočne chápem, keďže tiež bývam na konečnej t-busu. A ver, že najmä v zime, ak len dvaja vodiči na nejakej linke ti zastavia pod oknom, hoci oficálne majú stáť 20 metrov ďalej, ale to je jedno, nie je nič príjemné počúvať 30 minút z 90 elektromotor zhnitej 14 Tr, najmä ak sa učíš, alebo píšeš seminárku, alebo niečo podobné.
P.S.: Sťažovať som sa na to oficiálne nikdy nesťažoval.
Ani ja nechápem, ako si ten drzý policajt dovolí bezostišne zastaviť Výborného Šoféra a ešte mu dať pokutu. Podaj na tých policajtov oznámenie, keďže takýmto správaním spáchali minimálne priestupok. ?
citaj poriadne aj prispevok od chalanov a uvidis, kde bola 1611 aj co bolo na 83/9, som len myslel, ci si nahradu nahodou nestretol za 83/9, ale ako vidim, tak nie
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
Miso 2832
21-1619, 1607, 1391/6.
38-2525.
63-1634/1, 1623, 1625.
83-2642, 2640, 2624, 2612, 2638, 2628, 2631, 2630, 2639.
901-3530.
ZV PRI KRIZI-ziadne.
POMOHOL : Johny D
Dakujem vodicom rannemu na 1391 a pobednemu na 1634 za skvelu jazdu fakt dakujem.