Discussion Forum › Operations Forum

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
29: 3305/? (spoj 13:08 spod Nového Mostu)
Reply on: klasIK #80409:
? ? ? potvrdzuješ mu 98 ked tam má 98 - 4394, ktorá bola na 95 ? ?
Reply on: zahradnik #80426:
Zamestnávateľ to bude brať ako nezodpovedné od vodiča, nakoľko keby si sa tam pri nastupovaní napr šmykol alebo spadol, má skoro plnú vinu, lebo tam Ti nemá čo zastavovaťa navyše tam ani nie sú podmienky na nastupovanie...
Teda ja plne chápem že Ti tým "zachránil kožu", a že je to obdivuhodný dobrý skutok, ale musí Ti stačiť keď si mu poďakoval namieste ústne a sem keď tovpíšeše tak nabudúce bez čísla vozu a času, ak si to dotyčný prečíta aj bez detailov bude vedieť, že sa jedná o neho.
Reply on: zahradnik #80424:
predpokladam, ze Sati ako vodic iba nepriamo narazal na skutocnost, ze ak si tvoj prispevok precita niekto kompetentny z 1.DPA, tak dotycneho vodica linky 39 vdaka nebe nebude cakat pochvala, ale prave naopak, pride o premie za to, ze ti otvoril tie dvere mimo zastavky. Chapeme?

A tento neblahy fakt, realitu v ramci dpb, kde je kazda iniciativa nevitana a trestana si prosim uvedomte aj ostatni, co sem pisete podobne veci, vratane detailov... Ked uz, tak napiste laskavo iba nieco v zmysle "dakujem/pochvala za dobry styl jazdy" alebo podobne, ale nevypisujte, co konkretne ten-ktory vodic spravil proti predpisom, lebo mu tym akurat uskodite a nabuduce uz nebude cakat vobec, kedze ho to trebars naposledy stalo par-sto sk z premii. ❗
Reply on: Mike #80425:
Tak to by bolo veľmi smutné a nezodpovedné od zamestnávateľa,nakoľko,by som im doprial stáť ďaľších 20 min v zime,čo im sa zrejme stať nemôže,asi chodia autom.Aj keď uznám,bola to moja chyba,že som nestál včas na zastávke,ale ráta sa mi ochotný a ľudský prístup vodiča.
Reply on: zahradnik #80424:
Hej vodič porušil viacero prevádzkových predpisov a preto je možné, že mu budú krátené výkonnostné odmeny za daný mesiac, ako sa už neraz v podobných prípadoch stalo ? ?
Reply on: Sati #80391:
To som tým nechcel povedať. Snáď ten vodič nie je tak sprostý ako Ty,ktorý by to možno aj urobil. Chcel som len povedať,že tie dvere už nemusel otvoriť,keďže bol už mimo zastávky. A preto si zaslúži pochvalu ?
A v prvom rade sa nauč gramatiku a potom kritizuj ❗
Zo včera: (9.12.2008)
204: 6270, 6299.
206: 6313.
207: 6276.
212: 6260.
Reply on: 810zssk #80416:
Problém môže nastať v prípade, ak zistíš, že tieto dve skupiny cestujúcich sa neprekrývajú... Väčšinou to býva tak, že sťažovateľov je relatívne málo, ale majú obratné papule...
Dnes (10. 12. 08) ráno:
39 – 1616/3
68 – 4804/.., 4215/..
80 – 3034/..
84 – 2635/možno4, 2826/bez čísla, 2631/..
88 – 1212/1, 1207/5, 1211/..
93 – 4838/1, 1512/..
94 – 4848/2
95 – 4207/..
96 – R1504 - 7:44 bosákova smer Pe
99 – 4128/14, 4122/..

Zo včera:
88 – 1212/2, 1208/3, 1207/4, 1202/6, 1218/.., peto1622 #80397) ?
96 – 1217/4
L35 1904 iba s plastovou X tabulou vpredu. Nema ani bocny displej.
Reply on: JamaVOku #80418:
este ta z roku 1995?
1638 na 21 o 7.52 pri SAVke smer DNV s uplne najstarsou verziou buse
Reply on: klasIK #80409:
Ďakujeme! ❗ ? ?
Reply on: Max #80410:
Neuznavam to, ale v tomto pripade by mal vodic vynadat tym cestujucim ze ked si spisuju debilne peticie nech sa nestazuju na zimu..
Reply on: Kubusss59 #80403:
"Ale nevšimol som si že by spravil nejaký priestupok" - nebodaj mas prehlad o tom akou rychlostou isiel, pripadne ci nespachal nejaky iny priestupok?
Reply on: ivanbuto #80411:
myslim, ze do doby, kym tu budu nove, moderne trolejbusy, bude problem urcitej skupiny obyvatelstva davno vyrieseny, kedze tato skupina uz bude davno patrit minulosti, rovnako ako vsetky trolejbusy 14/15Tr...
Reply on: Mike #80405:
mas pravdu - mozu ini, tak mozem aj ja. Lenze mne ten crep 130 nevytiahne ?
Reply on: Max #80410:
A vo veci bol najmä istý pán obľúbený inžinier kapitán expert.... ale už psssssst, lebo bude zle.
Reply on: Max #80410:
Nooo, ale my sme tu teraz riešili otázku kĺbové vs. nekĺbové vozy, čo je iná otázka ako zapnutý či nezapnutý automat, resp. "zlá" MHD ako taká.

Ale možno raz, o veľa rokov, keď už tu budú moderné trolejbusy, tak budú menej hučať, a teda problémy niektorých skupín obyvateľov budú vyriešené. ?

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.