Reply on: ivanbuto #80404:
len ci vo veci nebolo tendencne stazovanie sa vlcakov, pripadne podnikatelov na hluk z trolejbusov...Ako je tomu aj v Ruzovej doline - viem ze vies, ale objasnim aj ostatnym: ak vozidlo ostane stat pocas prestavky na vystupisku, vedla obytnych domov, musi vypnut voz i kurenie, nakolko obyvatelia sa pisomne stazovali na hluk (asi nemenovanu socialnu skupinu vyrusovalo pri sledovani telenoviel). OK, ved nevadi. Par minut v zime vodic vydrzi. Avsak musi to mat aj nejaku vtipnu pointu: samozrejme, ze ta ista skupina obyvatelov sa po nastupeni do voza nikdy nezabudne postazovat, pripadne aj vynadat zakerakovi vodicovi, ze preco vo voze nezakuri a ze im teraz bude zima! Tak to vidite! Zli, hnusni vodici MHD! ?
peto1622
88-1208 ❤ /3, 1207/4
Velka vdaka patri vodicovi 4829=84/1 odchod 19:56 od Bulikovej smer Hrobonova za to, ze ma pockal a nemusel som vecer mrznut ? ? ?