paradne zapchy su dneska
v mlynskej doline predchvilou stali auta v smere na patronku az pod nadjazdom pri STV...lamacska cesta je uplne zapchata (von z mesta), teraz hlasili ze sa tam stala aj nehoda, ale pred pol hodinou este nebola, takze zapchy budu vacsie...cela karloveska az po most lafranconi (smer dubravka) je zapchata...
na 43 uz jazdi tretia kolona s plynakom
dnes 3622
v mlynskej doline predchvilou stali auta v smere na patronku az pod nadjazdom pri STV...lamacska cesta je uplne zapchata (von z mesta), teraz hlasili ze sa tam stala aj nehoda, ale pred pol hodinou este nebola, takze zapchy budu vacsie...cela karloveska az po most lafranconi (smer dubravka) je zapchata...na 43 uz jazdi tretia kolona s plynakom
dnes 3622
M: ZV 2827/5 a 10; ZV 2612/3
Ale keby si mi to naprogramoval bol by som ti velmi vdacny.
Andy
TeBeCe: Naprogramovat to nie je tazke, jedine co potrebujeme je ta databaza fontov, obrazkov a pod.:)
Keby si to kazdy sam naprogramoval, tak by to nevyzeralo ako naozaj..
Mato: Ty si im tam programoval ten software?