1. Z akého dôvodu dnes o 06.42 vynechal spoj č. 21 - zástavka M. Marečka v D.N.Vsi ?
2. Spoj č. 92 privážajúci zamestnancov na rannú smenu do VW sa vracia takmer prázdny pomimo D.N.V. Nie je možné ho presmerovať cez D.N.V. ?, V špičke mnoho cestujúcich sa do autobusu nedostane !!!Máte o tom vôbec vedomosť ???
3. Komu služí zástavka na Mokrohajskej, keď tam takmer nikto nevystupuje ? Argument, že zástavka bola zriadená na žiadosť školy pre telesne postihnutých žiakov neobstojí, pretože z D.N.V. ich vozí špeciálny autobus !!!
2. Spoj č. 92 privážajúci zamestnancov na rannú smenu do VW sa vracia takmer prázdny pomimo D.N.V. Nie je možné ho presmerovať cez D.N.V. ?, V špičke mnoho cestujúcich sa do autobusu nedostane !!!Máte o tom vôbec vedomosť ???
3. Komu služí zástavka na Mokrohajskej, keď tam takmer nikto nevystupuje ? Argument, že zástavka bola zriadená na žiadosť školy pre telesne postihnutých žiakov neobstojí, pretože z D.N.V. ich vozí špeciálny autobus !!!
Darro
Iba ze 2810 na 83 , 3708 na 33 alebo 32 , 4846 na 93 , 1011 na 91 ,
A este ze o 16:55 stala na hrybikoch pri Molecovej na odstavnej trati 7819+20 znama pod reklamamy HC SLOVAN HARVARD (asi ju pokazili nadrzany slovanisti)