tulenique> moja rec. a neviem, preco som na 82 videl plynak iba vtedy, ked isiel do/z vozovne... jazdi ich dost malo, je to na skodu. a vo vozovni som vzdy nejaky videl.
. Musim si kupit taku tubu ako je na PritStifte tam je ten vankusik na ktorom je lep. A lep si staci kupit za 34,80Sk v Tescu ten je vyborny.
Kockac
A chcem sa podakovat vodicovi 50/? (asi 10, voz 3146), ktory uz odchadzal zo zastavky a napriek tomu mi otvoril dvere, ked ma videl dobiehat.