Sukromne Tomas: Hladaj to v Bazare...

)
Aj v utorok mal mensiu koliziu, cca.16:20 pri poste na Mlynarovicovej v Petrzalke, smer mesto - pred semaformi
, 1061 ako zvycajne 37/7, 71: 2927, 2930, 2908, 2602..., 7105 popoludni na 5
samozrejme, ze malicka!
)
NEOPLAN
Skandaaaaaaal!
x54 chodi aj na Cachticku (vid. iMHD CP, x54 smer ZST Vajnory)?