Reply on: Darro #66759:
presne tak.. ten obdĺžnik je OTRASNÝ, je to ako päsť na oko, malo to byť na priesvitnej fólii a NIE na obdĺžniku..Úplne to posrali.. ☠ ? ?


ale vyzera to strasne a hlavne na huhu (dispecing nehodari)
? ,4107,P 4120
Majo