Dnesne ranne prekvapenie na vozidlach MHD Bratislava ma dost nemalo zaskocilo... to ze nove logo ktore pripomina skor nejaku "čmaranicu škôlkara" by sme uz aj prekusli, ved co ked to dobre spracuju tak to bude mozno aj zodpovedat danej dobe, danemu stylu... ALE TOTO!!! Ako nech sa nikto nehneva ale je rok 2008 a davat logo podniku na strieborny podklad ktory doslovne špatí cely autobus, elektricku ci trolejbus je totalny hnus, ako toto niekto mohol dovolit nepochopim... opak sa stal pravdou, stare logo posobilo urcite lepsie ako tento strieborny obdlznik... v dnesnej dobe sa pouziva priehladna folia na reklamne alebo firemne loga toto je ako z doby 80tych rokov ked tu uradoval tvrdy socializmus... brr... ☠
patrik