- Okolo 16.30 bola na Pražskej na kopci odstavená pokazená 1629 smerom na Hroboňovu..
- Na 21 som videl tuším 2416, to má 1. DTPA nedostatok kĺbových autobusov alebo už 21 vypravuje aj 2. DTPA?
A 2410 videný ráno na 70ke.. Nejak som si ten voz obľúbil
- Na 21 som videl tuším 2416, to má 1. DTPA nedostatok kĺbových autobusov alebo už 21 vypravuje aj 2. DTPA?
A 2410 videný ráno na 70ke.. Nejak som si ten voz obľúbil
Andy