Z pondelka, najma z popoludnia:
- 1032 pred 16. h. docasne vypadol na linke 22/1 pre poruchu vozidla (odstaveny pri teplarni v DNV, smer Na hriadkach)
- 2810 od 18.22 h. vypadol na linke 83/5 pre poruchu vozidla (odstaveny na konecnej Pri krizi), neskor ho nahradil ZV 2728 a napokon 2829
- 2628 od 19.37 h. vypadol (19.30 h. odchod do vozovne) z linky 83/11, neskor ho nahradil ZV Zajazdy BA a napokon 2630
- Okolo 16.30 bola na Pražskej na kopci odstavená pokazená 1629 smerom na Hroboňovu..
- Na 21 som videl tuším 2416, to má 1. DTPA nedostatok kĺbových autobusov alebo už 21 vypravuje aj 2. DTPA?
A 2410 videný ráno na 70ke.. Nejak som si ten voz obľúbil
ZV 1402 na linke 63 videný pri Tescu Lamač okolo 18:00 smerom do Lamača (na transparente len 63 bez cieľa).
ZV 1709 na linke 84 videný na Sokolskej okolo 18:20 smerom na Hroboňovu. Asi hradil 1629, ktorá bola odstavená na Pražskej v bus pruhu...
dakujem vodicovi linky 39/4, ktory ma dnes rano o 7:23 pockal...presnejsie uz sa rozbiehal, ale zastavil a otvoril mi dvere, ako ma videl dobiehat... ?
Emo
Pochvala vodičovi 4108 za svižnú, ale plynulú jazdu. ?