Zo stredy:
- ZV 2004 od zaciatku premavky na linke 83/13, neskor ho nahradil 2416
- ZV 2004 po 6.30 h. na linke 34/6
- ZV Zajazdy BA po 6.30 h. aj na linke 34/4 (na konecnej Pri krizi bola odstavena nejaka Karosa B741 aj s dielnou)
Zo stvrtka:
- 2630 v rannej spicke na linke 83/9, popoludni ho nahradil 2407
- 4126 v priebehu dna vypadol na linke 99, neskor ho nahradil 4855
- ZV Zajazdy BA popoludni na linke 28/3
Podla poradia:
83 str: 2812, 2822, 4820, N 2809; 2819, 2826, 2323, S 2823, 2417, VN 2823; S N 2641; 2810, R 2416, 2814
? M: ZV 2004/13
83 stv: 2811 , 2809, 4820, N 2800; 2636, 2812, 2826, S 2822, 2630, VN 2822; S N 2632; 2825, R 2608, 2634
? M: 2407/9
Áno, to som ja, opísal si ma dosť výstižne... ? Ale veď fotku si vôbec nepokazil, mne sa páči, keď je za volantom niekto vysmiaty... Ak by si chcel kaziť fotku, ukáž prostredník a zapni diaľkové svetlá, ako to robia niektorí Tvoji kolegovia... Foto pošlem...
Je to pravidelne od vianoc... do polky dalsieho mesiaca... ?
Re #66379 Majo: Jaj to si ty, to vlasate blondate... to som netusil, kazdu foto pokazim, ked vidim ze ma niekto foti. ? Mas moj mail tak ju ocakavam dik.
Mohol, po prvé nebola to 1409 ale 1402 ? ? zle som si všimol EVČ. Videl som ju ráno, a aj poobede jazdila tiež so starými názvami na 21/poradie neviem.
Ja viem, že to tak je, akurát tá 4130 bola na 94 aj poobede, preto som sa nad tým pozastavil... A nad sólami na 92 som sa vôbec nečudoval, preto som tam dal slovo "samozrejme". A čo máš s tou Trnávkou-severom? ? Ja som dwebatu na tú tému nezačal... Inak vieš ako pekne si mi vyšiel pri Technopole? ? Úplne super fotka, hlavne s vysmiatym vodičom s palcom hore. ? ?
Tú 93/10 už máš pridelenú na stálo, alebo to robíš v rámci ZV? (Ak to tu už bolo tak sorry, prehliadol som) Lebo 4 dni po sebe, to by bola riadna náhoda.
4947 mala ist von na miesto pokazenej c.95/13 - 4808 ci sa tak stalo je otazne (mozno 4808 nakoniec opravili)... mate nohy, casu vela, bezte zistit... ?
Ja neviem ci ludia co sem chodia maju sklerozu alebo ci to ozaj robite umyselne... BOLO JASNE POVEDANE, NA LINKE C.92 JAZDIA DVE SOLO VOZIDLA PRIDELENE 4113, 4121... TAK ISTO AJ NA C.94 JE PRIDELENA 4130 (RANO)... takze taketo bludy "Hlavne, že na 94 bol 4130 a, samozrejme, sóla na 92... " tu uz neni potrebne dokola rozpisovat... preco tie stare Ikace uz zostali ma svoj dovod... pochopil si Trnavka-sever? ?
Podľa výpravne 4. DTPA dnes poobede žiaden Ik 280 nejazdil a už by dnes ani nemal... Hlavne, že na 94 bol 4130 a, samozrejme, sóla na 92... Inak keď už sa vie, že na tú 92 nie je DPB schopný vypraviť všetky poradia kĺbové, podľa mňa by stálo za úvahu zrušiť prejazd 92-S+191 a nechať na 92 tri sóla celodenne...
☺ hehe, myslim ze si uz zvykli a niektorym to mozno aj robi dobre ?
ja som ho len videl, na Vinohradoch smer Raca pred 14. hod.
a v com si bol? neaka 75?
Darro