to bolo tym, ze som vstal o 8.05 h. a som zvyknuty, ze 83/13 nejakych tych 3-5 min. meska
Z piatka:
- 2613 popoludni na linke 50/2, rano vsak na 83/14
- ZV Zajzdy BA po 15 . h. (mozno i skor) na linke 34/8, od 16.09 h. ho nahradil 2622 (ale isli z Dubravky oba aj s cestujucimi v rozmedzi dvoch minutiek )
- 2514 okolo 15. h. vypadol na linke 83/4, neskor ho nahradil ZV 2703 a napokon 2824
- 2620 po 20. h. vypadol na linke 83/11, neskor ho nahradil ZV 2703 a napokon 2641
Podla najma z popoludnia:
23: 3700, S 3512; R/3-nemam; P 3635; 1610
34: 2300, 2639, 2801, 2817, 2323, S 2417, 2819, 2622n
? ZV Zajazdy BA/8
50: 2641, 2613n, 2609, 2643, 2616, 2826, 2809, 2645, 2636, 2642
83: 2615*, 2812, 4820, N 2514; 2321, 2822, 2823, S 2810, 2624, VN 2810; S N 2620; 2831; R 2638, 2613
? M: ZV 2703/4 a 11; 2824/4; 2641/11
N34: 2810
2615* z 83/1 - neviem, ci nebol hradeny na poslednych dvoch jazdach kvoli nedostatku CNG, lebo uz mu svietila cervena kontrolka, ked som s im isiel o 21.45 h.
- ZV 7706 od 06:50 na linke 17/11.
- ZV 7706 pred 14 h. na linke 5/6.
- 7907+08 poobede na linke 5/13, pravdepodobne nieco vypadlo.
- ZV 7303 po 16 h. na linke 9/7?
dnes odklon 96,98 cez apolo dost pomohol... inokedy na zastavke pristavny most som aj ´minus 6...az 10....dnes v spicke vdaka apolu len minus 1,,,takze som mal nieco aj z prestavky na konecnej,, ? na novom meste...co je nezvycajny jav na 96... dakujeme panom dispecerom,, ? ...pspristavny most sa da inac pozerat na internete....a aj ine mosty,,,a krizovatky,,,na www.joj.sk...dopravny servis...a dispeceri ani nemusia byt v terene...a ked je zapcha tak to tam vydia... ? je to dobra pomocka...su tam napojene dialnicne kameri,,,ale aj ine... ?
no tak chot k ocnej 2638 sa rano konala aj so mnou za volantom na 83/13 no a ja som chodil na cas na poslednej jazde som na krizovatke do starej dubravky dobehol 2822
Pre Dubravcanov (vip737, JohnyD ? )
O 18:20 vykapala elina 7777/78 na linke 1/? na ceste do Dubravky. Na Krčacoch mu stroj kompletne vypol a potom sa snazil to dako rozbehnut, no od Rosnicky na Damborskeho sme isli asi 4-5 minut.
Po cely cas sa napravy snazili hybat, ale znelo to ako keby sa na mieste presmykovali a len sem tam zabrali. Myslim ze aj pieskoval a nic. Na Damborskeho vacsina cestujucich vystupila skor nez nieco povedal vodic. Potom stiahol prvy zberac a skusil bez neho ale nic, tak ho nahodil, vypol salon a pomaly sa rozbehol prec.
PS podla mojho "laickeho" opisu neviete co mu mohlo byt.? Dakujem
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
klasIK
18. 1. 2008:
91: 4106, 4101, 4109, VN: ..., 4117; S: 4103; R: 4120; P:4116; neexistuje; VN: ...
99: 4102, 4115, 4108, 4129, 4111, ..., 4126, 4125, 4127, 4118, 4123, 41x1
191: 4104, 4122, 4817, 4107; P: 4120