Reply on: TeBeCe #66020:
hádam to len nie je povinné na základe nejakého predpisu...Hlavné je, že majú na streche ten viditeľný nápis DOPRAVA ZADARMO - to je najpodstatnejšie pre cestujúcich! ?
Majo: veru neviem, neviezol som sa ním... však skús si ho zajtra niekde nájsť a previezť sa - napríklad v špičke na linke 21 ?
Poradie vsak neviem.
Mike