Reply on: TeBeCe #66020:
hádam to len nie je povinné na základe nejakého predpisu...Hlavné je, že majú na streche ten viditeľný nápis DOPRAVA ZADARMO - to je najpodstatnejšie pre cestujúcich! ?
Majo: veru neviem, neviezol som sa ním... však skús si ho zajtra niekde nájsť a previezť sa - napríklad v špičke na linke 21 ?
Poradie vsak neviem.
Johny D
83: 2818, 2831, 4826, N 2810; 2822, 2829, 2616, S 2825, 2619, VN 2825; S N 2607; 2812, R 2621, 2629