Boze, ja tomu nerozumiem. To nestaci na cely DPB jediny odbornik na Buse, ktory by to rozchodil na lubovolnom voze? To je take tazke to zreorganizovat?
A tie veci v 7712/3 - to sa neda reklamovat, alebo to nie je sucastou zmluvy, ze to co je hrzdave sa vymeni? To fakt na to vsetci tak s...u?!
Ved tu aj laik musi vidiet, ze to smrdi niekde a riadne - a uroven by sa dala zvysit o 50% bez zvysenia nakladov, len zvysenim chcenia a vyvodzovanim zodpovednosti.
To sa ani neda citat uz
....
A tie veci v 7712/3 - to sa neda reklamovat, alebo to nie je sucastou zmluvy, ze to co je hrzdave sa vymeni? To fakt na to vsetci tak s...u?!
Ved tu aj laik musi vidiet, ze to smrdi niekde a riadne - a uroven by sa dala zvysit o 50% bez zvysenia nakladov, len zvysenim chcenia a vyvodzovanim zodpovednosti.
To sa ani neda citat uz
....
2830 - reklama Sprite na zadnom okne
q
som bol v avione a cestou spat do petrzalky (avion-busom) som chytil genialnu karosu s genialnym soferom. nie ze by sa ten autobus isiel rozpadnut pri kazdej rychlosti nad 4kmh, vodic to este riesil tak, ze na dialnici vyturoval motor az do nebies (az kym mu nezacala blikat kontrolka ze ide odpadnut strecha a podvozok
stalo to za vsetky drobne!