tak...uz nam funguje semafor na Segenrovej...akurat "tak trochu" zabuda, ze existuje aj nieco ako chodci
zas to gumokoly vyhrali
no ja urcite na zeleneho pandrlaka cakavat nebudem...
zas to gumokoly vyhrali
no ja urcite na zeleneho pandrlaka cakavat nebudem...
).
.
Andy
14: 7109/1, 7113/4
86: 1803
201: 6621, 6630
202: 6631, 6634
V tej 7113ke sa zase ukazuje, že v Krasňananoch je niekto neschopný. Dokelu, už aj na Hroboňke to hlásenie zastávok ako tak funguje vo všetkých trolejbusoch s hlásičom! A tá kravina na Nám. Ľ. Štúra, že "konečná zastávka, prosím vystúpte!", to je obraz neschopnosti DPB. Prečo sa nejaký debil z DPB neodvezie tou posratou električkou, aby zistil, že akú kravinu to hlási. Nedajbože by dospel k myšlienke, že treba pozmeniť súbory linky 14. To by zase bol VEĽKÝ PROBLÉM!!! Niektorý zamestnanec by musel pohnúť mozgom, zapnúť počítač, atď... Ako môžu vôbec vypraviť takúto električku? Prečo to aspoň nevypnú?