tak...uz nam funguje semafor na Segenrovej...akurat "tak trochu" zabuda, ze existuje aj nieco ako chodci
zas to gumokoly vyhrali
no ja urcite na zeleneho pandrlaka cakavat nebudem...
zas to gumokoly vyhrali
no ja urcite na zeleneho pandrlaka cakavat nebudem...
).
.
frenky
Andy ja som iba doplnal vypravu, to ti aj JANO povedal uz, kedze 20/3. zacina az o 20:00(cez weekend) a o 20:25(cez tyzden), potom ide robit NV/509 ale to myslim vies.