MarekG: verim ze tam mohol vodic slusne prekracovat maximalnu povoelnu rychlost a moze mat z toho pruser, ale neverim ze tam siel 60, pretoze to sa na obchodnej v danom case proste neda :-))
A nie ze ma tu zacnete z niecoho obvinovat

MarekG
Vodic el. T6A5 7901+7902 (cislom si nie som na 100% isty) na linke 9 okolo 13:00-13:30 smerom od Kapucinskej preletel (takmer doslovne, isiel rychlo, odhadom snad 60km/h) cez krizovatku ( Hurbanovo nam.) a zurivo zvoniac (pricom elektricka sa nehorazne kyvala zbokanabok, ludia dnu lietali ako handry) vletel na Obchodnu, pricom brzdit zacal az niekedy na urovni Postovej (prvy voz). Piesok sa sypal, klaty padali....
takto sa jazdi po Obchodnej? nebolo mi vsetko jedno ked sa te kolos rutil okolo mna!!!
Dufam, ze niekto z pritomnych da avizo zodpovednym ludom v DPB, ja to tam poslem tiez, len neviem adresu :))
inak prijemny den