Bol to velmi zaujimavy pohlad ako sa don pchaju. Btw. ako to, ze uz o tomto nedelnorannom case behaju revizori (na ich oblubenej trase HlSt - PredstNam)??!! Budem sa stazovat!
;-D
Do tej 201 ich bolo treba a nie do 3!
;-D
Do tej 201 ich bolo treba a nie do 3!
frenky
ja viem, ze su to blbosti...
Ale nebolo by odveci spravit taku linku, resp. posilnit 32, aby museli ludia aspon do K.V. chodit elinou.