Z vypravy-piatok rano:
50:3145
71:2407, 2814!
78:2831
81:4924(8):-D
85:4201(2), 4948(3):), 4930(5), 4940(6)
92:4936, 4505(3)
96:4801(3), 4803(4), 2410:), 2307
97:1805:)
198:1313, 1917:o)
Stale premavame!!!:):):)
50:3145
71:2407, 2814!
78:2831
81:4924(8):-D
85:4201(2), 4948(3):), 4930(5), 4940(6)
92:4936, 4505(3)
96:4801(3), 4803(4), 2410:), 2307
97:1805:)
198:1313, 1917:o)
Stale premavame!!!:):):)
KRABUST jeden poyebany, vsak ja mu dam!!! To, ze nam idu 3 elektricky za sebou v rovnakom case mi tiez lezie na nervy. Aj ked som isiel z mesta. Sedel som v linke 7. Na Florianskom nam. sa pred nas natlacila linka 3 a na Racku sme dobehli dalsiu. Teda znova isli 3 elektricky za sebou... Strasne. Vobec sa necudujem ze ludia na MHD nadavaju, ked su niektori taky ko*oti!!! 
, ale mne teda hej :(((.
Jano
- linka 1/1 ( 7821-22 ) do Dubravky uz neprisla a posledne kolo robil ZV 7703 ( o 19. h. konci na Hl. st. )
- linka 1/2 ( 7799-7800 ) nestihol prist ani do Dubravky ( automaticky ani z Dubr. o 18:38 h. ) bez nahrady
- linka 1/3 ( 7813-14 ) z Hl. stanice isiel ZV 7827 a potom aj z Dubravky o 18:49 h., avsak 7813-14 prisiel do Dubr. o 18:55 h. s ludmi a o 18:56 h. uz normalne bral ludi na stanicu
- ostatne uz podla grafikonu
- linka 12/7 ( 7759-60 ) vynechala posledny prijazd do Dubr. a bola poslana uz do vozovne
- linka 12/1 ( 7803-04 ) bola otocena asi uz v KV
- linka 12/2 ( 7779-80 ) do Dubr. aj s ludmi ( samozrejme uplne mimo poradia ), z Dubr. potom na prazdno
- linka 12/3 pdla grafikonu
- a ostatne 12 ( okrem 12/8 - 7748-47 - toho to nepostihlo ) isli v prehodenom poradi, znormalizovalo sa to az po 19:30 h.