Reply on: BMko #43623:
Ty smejde... az teraz som si to spätne precital... ze ta huba neboli... vsetko sme brali na Racko a ty si isiel na prazdno... ta crepina ani rozbehnut pomali nechcela a druha vec je ze som tam nesedel ani ja... ? ?
co cakas ze ti to urobi do kopca ???
Tie posilove vozy premavaju obojsmerne, alebo len smerom tam?
2 stacia na 15-minutovy preklad s pravidelnymi vozmi (cize 30 minut kolo), alebo chodia nahodne?
anbis
Trochu OT: čo sa týka lanovky, tak tá dnes podstúpila ďalšiu "záťažovú skúšku" ? ?