Tak uz sa pripojím aj ja: posilový bus 43 po 15h uz bol zbytočný (keď pred tým sa v podstate do krátkeho 1/4 ludí pravidelne nezmestila na 1 zástavke), nakolko sóra na lanovku bola v tom čase vyše dvoch hodín a už sa do rady postaviť nedalo-obsluha to správne odhadla (stopla a uz nikoho do radu nepústala) a posledný ludia z tej soricky sa dostali na radu tesne pred 17h. Navlas rovnaká situácia bola v hornej stanici a ludia sa tiez stazovali na linku 203. Inak vcera (neviem ako dnes) bol zase problém z linkou 29, kvôli autám nesla na obratisko pod Devínom ale na staré /inak obe boli zahltené autami/. Este k lanovke: tam je plno a cakacka do hodinky skoro kazdý pekný víkend popoludní, v pohode je to len cez týzden alebo ked je skarede, takze aj ja dúfam, ze linka 43 bude opät jazdit klbová.
) s nápisom 203 Služobná jazda a s miernym meškaním došiel až spoj 11.36 (voz 6305/1), po nástupe cca 20 ľudí zo zastávky tam bola hustota asi 7 cestujúcich/m2 ? . Po príchode na Kolibu tá 6259 práve odchádzala aj s cestujúcimi, takže asi to bolo nejaké záložné vozidlo. Pri spiatočnej ceste z Kamzíka (išiel som tuším 6268/3) som videl aj ten posilový spoj (bol tam samozrejme kĺbový, ev.č. som nevidel), videný aj dopravný dispečing, takže asi riadil jeho odchody.
co cakas ze ti to urobi do kopca ???
Andy