Na odbocke z Gagarinovej pre 208 sa uz pracuje.

ked sme sa dotrepali na Bzovicku a uz som isiel vystupovat tak som mu to vysvetlil kde nema zastavovat ale ci dalsie kolo dal na moje rady neviem, ale bol to ZAZITOK.
A este rano sa po Bajkalskej prehnala mala K732 CNG bez ev.c. a na transparentoch mal ZVLASTNA JAZDA.





, 4820, 4940(6)
s666n
pocas poruchy 4828 jazdila 4843 (asi ZV)
4819 je normalne na 93/5