Na odbocke z Gagarinovej pre 208 sa uz pracuje.

ked sme sa dotrepali na Bzovicku a uz som isiel vystupovat tak som mu to vysvetlil kde nema zastavovat ale ci dalsie kolo dal na moje rady neviem, ale bol to ZAZITOK.
A este rano sa po Bajkalskej prehnala mala K732 CNG bez ev.c. a na transparentoch mal ZVLASTNA JAZDA.



Z
58:3504
68:1917
76:3523(4)
81:4847, 4309(7), odstaveny 6:35 na Technopole pri dielni (8249), oprava jedneho kridla druhych dveri
85:4949?(2), 4830!(3), 1915(9?) a zacvikar
96:4801(3), 2410(9), urcite aj 4951(1):)
198:1409(3)