Beus> ty si dobre vedel preco nechces ist s tou bosorkou na 7909-10 :)) Na racianskej nechcela otvorit ine ako prve dvere a ludia ju tam skoro ukamenovali :)) a aby to nebolo vsetko tak na Jurigovom nam. to definitivne zabalila (pozri #408) :-)))
a chcel by som podat jednu staznost na vodica, ktory 30. novembra jazdil na klbovej elektricke 7103, na linke 3/2. Mal hlasno pustenu hudbu a pokial viem tak na zastavke Ursinyho v smere na Racianske myto bol o minuutu skor 17:50.
TeBeCe
A na Stromovej smerom na kramare, trolejbus tiez zastavil...sice mal male problemy sa rozbehnut, ale islo mu to...
zaujimavost> na X17 dnes boli dva klbove trolejbusy...6602 a 6610...