Chcel by som popriat tvorcom tejto super stranky vela stastia pri jej dalsom rozsirovani
a chcel by som podat jednu staznost na vodica, ktory 30. novembra jazdil na klbovej elektricke 7103, na linke 3/2. Mal hlasno pustenu hudbu a pokial viem tak na zastavke Ursinyho v smere na Racianske myto bol o minuutu skor 17:50.
Dakujem. M. M.
a chcel by som podat jednu staznost na vodica, ktory 30. novembra jazdil na klbovej elektricke 7103, na linke 3/2. Mal hlasno pustenu hudbu a pokial viem tak na zastavke Ursinyho v smere na Racianske myto bol o minuutu skor 17:50.Dakujem. M. M.
COLOR
Dajaka K2S 7107-7109 (jedna z nich) bola v nezvycajnom case videna na Vazovovej ulici po odboceni z Radliskeho (ta manualna vyhybka(nepisal som to uz?))