#4029> Vidí sa mi dosť blbé urobiť križovatku tak, že sa do kopca jazdí zotrvačnosťou...
) na poslednom krizovani s trolejbusom nemaju stavu. Ale kedze su tupci tak tam drzia jazdu, napaluju zrychlovace a vyrazaju meniaren...
Ilustracia: cakali sme s malou v Petrzalke na Holicskej na 96-ku (smer ZST Nove Mesto). Odchody su kazdych 10 minut...lenze-nasi mienia, Pristavny most meni...:( 16:51 mala mat odchod 96/7...chudera dorazila 17:10, cize kryla odchod 96/2, kym limit 17:01 (96/1) zostal nepokryty
a 96/1, nasledujuca po poradi 7, odchadzala z konecnej az 17:21, cize presne o 20 minut neskor. ako ma!...:(
(a la F1).


Zapcha je aj na Prievozskej
To bolo naposledy ked bol uzavrety p-most..
. Teraz je to uz O.K.
M: ZV 7830/11
M: ZV 7106/9
M: ZV 3604 a 1065/ oba 4
TeBeCe