D3k0: nie 800x600 - doslo k omylu. Praveze mne sa paci, ze sa to vzdy roztiahne na celu sirku, resp. do konca sirky monitora. Mne slo o to, aby sa to nerozsirovalo dalej - ked som to pisal tak som este musel scrolovat horizontalne do prava, a to som uz mal velke rozlisenie. Ja to nechcem fixne,ale len prenne na sirku, podla rozlisenia
. Teraz je to uz O.K.
. Teraz je to uz O.K.
M: ZV 7830/11
). Na 2. strane keby to posilnenie bolo kazdy rok rovnake tak tam nie je problem. Alebo keby sa o tom aspon vcassie rozhodlo tak sa to tam moze nahravat priebezne pri KP/SP/VPckach vozov. Lenze to nie je kazdy rok rovnake
d3k0